Kaip Valyti Balkono Langus?


Balkonas yra puiki vieta mėgautis natūralia šviesa ir nuostabiu vaizdu. Tačiau kad ši erdvė išliktų graži ir aiški, reikalinga tinkama priežiūra, o svarbiausia – reguliarus balkono langų valymas. Šiame straipsnyje pasidalinsime patarimais, kaip tai padaryti. Taip pat aptarsime privalumus, kuriuos suteikia stiklo balkonai.

Kaip valyti savo stiklo balkoną?

Būsite patenkinti sužinoję, kad priežiūra yra paprasta ir nereikalauja profesionalo pagalbos, jei laikotės kelių patarimų.

Tikrinkite balkoną.

Prieš pradedant valyti, pirmiausia turėtumėte skirti kelias minutes balkono apžiūrai. Įsitikinkite, kad nėra žalos ar problemų požymių. Pažvelkite į tvirtinimus ir atramines prie stiklo, kad įsitikintumėte, jog jos nėra laisvos ir nėra jokių korozijos požymių.

Nusipirkite stiklo valiklį.

Jeigu nenorite gaminti savo valiklio, yra daug parduotuvėse prieinamų variantų, kurie yra efektyvūs ir ekonomiški. “Windex Outdoor” yra vienas iš geriausių variantų, nes jis tinka tvirtai sukibusiems nešvarumams. Tačiau pagrindinė šio produkto nauda yra ta, kad jis turi purkštuką, kurį lengva pritvirtinti prie sodo vamzdžio, todėl patogu valyti sunkiai pasiekiamas namo vietas.

Šluostymas.

Nepriklausomai nuo to, ar naudojate valiklį, ar gaminate savo, gali būti, kad kai kurie vietos ant stiklo vis tiek reikės truputį papildomo pastangų. Tokiu atveju rekomenduojame įsigyti ilgą rankenėlę turinčią šluostę. Tai gali būti mikropluošto šluota, kurią naudojate valant grindis, arba automobilių plovimo šluota.

Valykite tinkamu metu.

Balkono langų valymas yra paprastesnis, nei galėjote tikėtis. Jums prireiks tik tinkamo valiklio ir, jei reikia, ilgos rankenėlės šluotos. Tačiau, kadangi valysite lauke ar viduje, būtina atsižvelgti į oro sąlygas.

Svarbu, kad po nuplovimo stiklai galėtų natūraliai išdžiūti, kad būtų išvengta dėmių. Todėl būtinai valykite saulėtomis dienomis, kai tikimybė lietui yra minimali. Taip pat venkite dienų su stipriais vėjo gūsiais, nes vėjas gali pakelti purvą ir šiukšles, kurios prilips prie drėgno stiklo, kol jis džiūsta.

Atsikratykite dėmių.

Net jei valote balkono stiklus tinkamu metu ir tinkamais valikliais, vis tiek gali likti dėmių. Dėmės dažnai susidaro, kai stiklas džiūsta ir būna drėgna. Norėdami jų atsikratyti, naudokite guminę šluostę. Pradėkite nuo viršaus ir judėkite į apačią vienodais judesiais, kad nuvalytumėte stiklą ir neliktų jokių dėmių. Jei negalite pasiekti balkono be kopėčių, galite prisegti guminę šluostę prie ilgos rankenėlės ir nuplauti vandenį nuo viršaus į apačią.

Gražūs stiklo balkonai jūsų namuose.

Kai kalbame apie stiklo balkonus, viena pagrindinių gyventojų abejonių yra dėl valymo sunkumo. Palyginti su kitomis medžiagomis, stiklas yra pigus ir lengvai prižiūrimas. Jums tereikia įsigyti arba gaminti patikimą stiklo valiklį ir stiklą valyti bent kartą per mėnesį – arba net kas ketvirtį.

Comments are disabled.