Geriausi plastikiniai langai gamintojai Europoje?


Plastikiniai langai yra vieni iš populiariausių langų tipų Europoje. Jie žinomi dėl ilgaamžiškumo, energijos efektyvumo, darnumo ir prieinamumo. Nors plastikas yra sintetinė medžiaga, plastikiniai langai turi puikų ekologiškumą, nes juos galima perdirbti ir pernaudoti iki 10 kartų. Taigi, jei ieškote plastikinių langų tiekėjų Europoje, pasirinkimo yra gausu, tiek įmonių, kurios tiekia ir montuoja langus, tiek gamintojų, kurie suteikia langus, kuriuos galite įmontuoti patys arba per savo pasirinktą rangovą.

Kaip išsirinkti tinkamiausią plastikinių langų tiekėją savo poreikiams? Šiame straipsnyje pateiksime informaciją apie geriausius plastikinių langų gamintojus Europoje, taip pat patarimus, kaip pasirinkti tinkamą tiekėją.

Geriausi plastikinių langų gamintojai Europoje

Plastikiniai langai yra labai populiarūs visoje Europoje. Jie dažniausiai būna baltos spalvos rėmuose (nors dabar taip pat galima rasti spalvotų plastikinių langų), ir yra ypač patvarūs, prieinami ir ekologiški, nes plastikas efektyviai perdirbamas. Be to, naudojant dvigubą arba trigubą stiklą, šie langai tampa energiškai efektyvūs ir sutaupo daug elektros energijos sąnaudų. Taip pat jie dažnai yra pigesni nei aliuminio ar mediniai langai ir pigiau montuojami.

Langų tiekėjai

Eurocell

Įkurta 1974 metais, Eurocell tiekia įvairias plastikinių produktų rūšis Jungtinėje Karalystėje. Ji siūlo keletą populiarių langų sistemų Europoje. Įmonė turi apie 200 padalinių visoje šalyje ir aptarnauja “Montuok pats” verslo rinką, kas idealu, jei renovuojate ar statote namus. Be to, Eurocell yra pagrindinis langų perdirbėjas ir vien per 2021 metus perdirbo 3 mln. langų. Eurocell siūlo casement, sash, reversible ir tilt-and-turn langus.

Rehau

Rehau yra vokiečių įmonė, veikianti Europoje nuo 1960-ųjų metų. Ji yra viena iš žinomiausių plastikinių langų gamintojų Europoje. Rehau tiekia daug aukštos kokybės plastikinių langų rūšių ir turi atstovybes visoje Europoje. Rehau siūlo įvairius casement, sash, flush, bay ir tilt-and-turn langus.

Veka

Veka yra kitas vokiečių langų gamintojas, kuris užsitikrino poziciją vienu iš geriausių Jungtinės Karalystės langų gamintojų. Ši kompanija yra pagrindinis plastikinių langų tiekėjas Europos mastu ir turi puikų įvertinimą dėl aukštos kokybės langų sistemų. Veka veikia visoje Europoje, turėdama didžiuosius šiaurinius ir pietinius centrus. Ji siūlo visas įprastas plastikinių langų rūšis.

Kitos langų tiekėjų ir gamintojų įmonės

Jei ieškote mažesnių vietinių langų tiekėjų ir montuotojų, galite rasti jų šalia jūsų gyvenamosios vietos. Vietiniai tiekėjai dažnai turi gerą vietinę reputaciją ir gali siūlyti tokio pat aukštos kokybės langus kaip didžiosios įmonės. Visada patikrinkite, ar jie siūlo garantijas. Europoje langų montuotojai turi būti registruoti, tai juos įpareigoja teikti garantijas, padengiančias langų trūkumus ir problemas, kurios nėra gyventojų kaltė.

Comments are disabled.